UA RU НА ГОЛОВНУ ПРОДУКЦІЯ РІШЕННЯ ПІДТРИМКА ПРО КОМПАНІЮ КАРТА САЙТУ ПОШТА  
    СВІТЛОДІОДНІ ТАБЛОСВІТЛОДІОДНІ ГОДИННИКИЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНІ ТАБЛОТАБЛО НА РКІ  
         
   


Інформаційна транспортна система 


Система інформаційних табло для відображення візуальної інформації для пасажирів всередині і зовні транспортного засобу.
Дана система призначена для інформаційного забезпечення пасажирів і водія на рухомому складі пасажирського транспорту (тролейбус, автобус і трамвай) в процесі його експлуатації на маршруті.
Склад системи:
- Бортовий комп'ютер - є центральним керуючим пристроєм.
- Переднє інформаційне табло, бічне інформаційне табло, заднє інформаційне табло - призначене для відображення візуальної цифровий інформації для пасажирів, що знаходяться зовні транспортного засобу.
- Внутрішнє інформаційне табло - призначене для відображення візуальної цифро-буквеної інформації для пасажирів, які знаходилися в салоні транспортного засоби.
Наша фірма виготовляє кілька варіантів виконання інформаційних табло - різних розмірів, із застосуванням різних елементів відображення (Світлодіодних і електро-механічних).
Можливе виконання системи з різною кількістю інформаційних табло, а також управління бортовим комп'ютером іншими виконавчими пристроями (Аудіоінформаторамі, електронними компостерами і т.д.)

Приклад переднього інформаційного табло або бокового інформаційного табло:


Приклад переднього інформаційного табло або заднього інформаційного табло:
Приклад внутрішнього інформаційного табло:
Бортовий комп'ютер:


 
         
       
© 1992 - 2022 Науково-впроваджувальна фірма "Гранато"